O firmie

Jesteśmy firmą z szeroką znajomością oraz dużym doświadczeniem w branży budowlanej. W szczególności stawiamy na solidność i precyzję wykonania zlecenia. Poznajemy potrzeby naszych klientów i jesteśmy gotowi sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom. Dzięki dużemu doświadczeniu udało nam się wypracować takie standardy pracy, że nawet najbardziej skomplikowane zlecenie jesteśmy w stanie wykonać fachowo i terminowo. Z uwagi na dobro klienta staramy się wykonywać usługi kompleksowo, co sprawia iż mamy bardzo szeroką ofertę.

Jesteśmy ciągle rozwijającą się firmą. Chętnie sięgamy po nowe rozwiązania techniczne, innowacyjne pomysły i technologie.

Budownictwo energooszczędne

Z uwagi na ciągle rosnące ceny materiałów opałowych, paliw oraz energii elektrycznej oraz coraz to bardziej rygorystyczne przepisy Unii Europejskiej dotyczące emisji spalin oraz zapotrzebowania na ciepło w budynkach, nasza firma postanowiła postawić na rozwój budownictwa energooszczędnego. Budowa domu energooszczędnego , pasywnego to inwestycja która naprawdę się opłaca, zwrot wkładu finansowego i  zadowolenie użytkowników gwarantowane.

Priorytetem naszej firmy jest fachowe i precyzyjne podejście do wykonania budynku energooszczędnego. Tu liczy się każdy drobny szczegół. Dlatego pomagamy w doborze materiałów klientowi. Wykwalifikowana kadra pracownicza ma za zadanie solidnie wykonać każdy etap prac.

Realizację zlecenia staramy się wykonać w sposób kompleksowy, zaczynając od budowy takiego budynku w stanie surowym, wykończeniu, dociepleniach, kończąc na montażu systemów odnawialnych źródeł energii .

Facebook